Arxiu del blog

dimecres, 20 d’abril de 2011

Llistes de les eleccions municipals a Torredembarra

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Torredembarra, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.

ACCIO CIVICA I PARTICIPACIO CATALANA (L'ACCIÓ CÍVICA)
  1. LAURA PRADEDA MARTINEZ
  2. ANGEL ISAAC EZCURRA ARBULU
  3. ENCARNACIÓN ESCAMILLA GUZMÁN
  4. LLUIS SUBIRANA RABASSA
  5. NELLY FAINGOLD ROMERO
  6. CARMEN DEL MAR PÉREZ ORTEGA
  7. SALVADOR PUJOL SIXTO
  8. ANNA MARIA CARBONELL VALLVÉ
  9. DOMINGO GARCÍA MARTÍNEZ
  10. ANGELA CODINACH ANDRÉS
  11. JAUME BARRUFET TRIQUELL
  12. GISELA MARTÍNEZ MARTÍNEZ
  13. ERNESTO GONZÁLEZ JUNQUERA
  14. MONTSERRAT DEL CAMPO BELTRAN
  15. RAMON JAVIER PONS CAPARRÓS
  16. JUAN MARTÍNEZ ORTEGA
  17. JOSEFA MARTÍNEZ MANSIÓ
Suplents
  1. CRISTINA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
AGRUPACIO DEMOCRATICA TORRENCA (L'AGRUPACIO)
  1. MARIA DOLORS TODA ESTEVE
  2. JUAN VELASCO FARRE
  3. FRANCISCO RAMON BORONAT
  4. MARTA IVERN ROMERO
  5. ALEXANDRE JOAQUIN CABALLERO GARCIA
  6. IVAN GIRAL GARCIA
  7. ANNA NIELSEN MUÑOZ
  8. JOSE LUIS CORRALIZA JIMENEZ
  9. ANGELS MELICH BORBONABA
  10. EMILIA LOPEZ SANCHEZ
  11. DANIEL DALMAU GALLOFRE
  12. NOELIA MARQUEZ ROJAS
  13. JOANNA PATRICIA MARTINEZ HOLGUIN
  14. GABRIEL MIU
  15. ALBERT GARCIA PINILLA
  16. MARIA ROSA CASOLIVE CARBONELL
  17. JOSE CANO PALMA
Suplents
  1. CRISTINA ZARAGOZA TODA
  2. RAMON BRUELLES TUBELLA
  3. ELISABETH PARADELL DAZA
ALTERNATIVA BAIX GAIÀ-ENTESA (ABG-E)
  1. LLUÍS SUÑÉ MORALES
  2. JORDI J. ROIG MORERA
  3. ANTONI GARCIA BARES
  4. ANA MARÍA MUÑÓZ SÁNCHEZ
  5. SUYAÍ ROBEDA CAVALLINI
  6. MARIA IRIS GUAL FIGUEROLA
  7. ENRIC BONAN BOZO
  8. MONTSERRAT BERRÓN GUARDIA
  9. MANEL ESPINOSA PULIDO
  10. ROSA Mª CASTRO LLORACH
  11. LINDA MARIA PEETERS
  12. SUSANNA CORTÉS PAZ
  13. BELÉN MÁRQUEZ ROJAS
  14. DAVID LÓPEZ MUYO
  15. JORDI SUÑÉ MORALES
  16. JOANA ESTADELLA ROCH
  17. DAVID TARRÉS CORTÉS
Suplents
  1. NÚRIA MARCA GOROSTIZAGA
  2. ANTONI LUCO MORÁN
CONVERGÈNCIA I UNIÓ
  1. DANIEL MASAGUÉ PEREZ
  2. PERE FONT MAS
  3. SANTIAGO ARDÈVOL MIRABAL
  4. FRANCISCA FELGUERA CHINCHILLA
  5. MARIA ELIA RODRÍGUEZ TEJERO
  6. ROSA MARIA GUASCH ALBERNI
  7. FRANCISCO JAVIER MERCADÉ ORRIOLS
  8. RAFEL FIGUEROLA CAMPS
  9. BERTA CASTELLS FRANCO
  10. OCTAVI SOLÉ ROVIRA
  11. JOEL NAVAS FUENTES
  12. LAURA AGUILAR BRULL
  13. ROBERT PONS SOLÉ
  14. MARIA CARMEN SILVA LÓPEZ
  15. JUAN ÁNGEL GIROL GÓMEZ
  16. MARIA GIRALT MIQUEL
  17. SALVADOR VALLÈS VALLS
Suplents
  1. JOSEP MERCADÉ ORRIOLS
  2. ALEIX MAGRIÑA MORERA
  3. JORDI BORRÀS FA
  4. ELENA CÉSAR ALCARAZ
  5. JOAQUIMA GIROL CARTAÑA
  6. JOSEP MARZÀ SOLER
  7. GUMERSINDO FUENTES ESTESO
  8. MARIA CARME MAS ARJANT
  9. MARIA DOLORES AGUILAR BRULL
ELS VERDS-GRUP VERD EUROPEU (EV-GVE)
  1. AMADOR MARTOS GARCÍA
  2. JUAN CARLOS HURTADO HERRERO
  3. JAIME VERRIER DELAHAIE
  4. MARIA DEL CARMEN GONZALEZ GARCÍA
  5. RAQUEL MARTOS GONZALEZ
  6. CRISTINA HURTADO MARTINEZ
  7. ANNA VERRIER RIVERA
  8. VERONICA PEREZ BARRENA
  9. AMADOR MARTOS GONZALEZ
  10. CARLOS HURTADO MARTINEZ
  11. ERIC SANCHEZ HURTADO
  12. CRISTIAN MORALES HERNANDEZ
  13. ANGEL SALVADOR PEREZ ORTEGA
  14. SILVIA ELENA HURTADO HERRERO
  15. MARIA TERESA BARRENA PALENZUELA
  16. JULIA RIBERA CIVIT
  17. JOSE MARIA LOPEZ DENGRA
Suplents
  1. PIEDAD MARTINEZ MORENO
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA - AM)
  1. EDUARD ROVIRA GUAL
  2. MONTSERRAT GASSULL COS
  3. JOSEP MARIA GUASCH GIBERT
  4. FRANCISCO GARRIDO VIDAL
  5. NÚRIA BATET MIRACLE
  6. XAVIER RAMÍREZ TODA
  7. BLAS ANGUÍS HERRERA
  8. ANA LARIOS MERCADÉ
  9. JOAN TORRAS ALBERT
  10. MARIA JOSEFA GALLOFRÉ PUJOL
  11. ANTONI RUÍZ FERNÁNDEZ
  12. RAFAEL PIÑOL TOMÀS
  13. MARIA CARME PLANAS CANAL
  14. VANESSA VEGA ESPADA
  15. GERARD CIURÓ MARQUÈS
  16. MARIA DOLORS GARRI RIEMBAU
  17. JOSEP BARGALLÓ VALLS
Suplents
  1. CÈSAR SASTRE GARCIA
FEM LA TORRE (FLT)
  1. JUAN PEREZ GONZALEZ
  2. FELIX GUIJARRO RAMOS
  3. JOSE FERNANDO HERMOSO SOTO
  4. CONSUELO DE LA VEGA BARROSO
  5. JUDIT DE CASTRO GARCIA
  6. RUBEN COBOS PLATEL
  7. AURORA ÁVILA HINOJOSA
  8. FRANCISCO JOSÉ FLORES BLANCO
  9. TOMAS RAMOS FERNANDEZ
  10. MARÍA AMPARO ALBIÑANA ESTEBAN
  11. HILARIO EXPÓSITO LOPEZ
  12. DIEGO FERNANDO MILLAN MARTINEZ
  13. ANTONIO ALVAREZ MORELLO
  14. CLAUDIA LORENA MILLAN MARTINEZ
  15. MONTSERRAT FORTES GAMEZ
  16. ELISA LOPEZ ARIZA
  17. TOMAS ROMERO ORTEGA
Suplents
  1. JOSEFINA RODRIGO CARMONA
  2. JOAN BOVER ALONSO
  3. SERGIO GUIJARRO PALMA
  4. JOSE ANTONIO GUTIERREZ GUTIERREZ
  5. ROSA MARIA SOLSONA PUCHE
  6. GUILLERMO ANTON HERNANDEZ
  7. LAURA MOYANO SOLSONA
GRUP INDEPENDENT PER TORREDEMBARRA- FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (GIT - FIC)
  1. IGNASI DURAN BLADÉ
  2. FERRAN VALLVERDÚ BORONAT
  3. CRISTINA GARCÍA MARTÍNEZ
  4. CARLES ANGUERA BAIRAGUET
  5. ROSA MARIA VISA ARMORA
  6. JOSEP PIJUAN ARROYO
  7. ANTONIO CRUZ LÓPEZ
  8. JOAQUIN ORTS FORTUNY
  9. FLORA NAVAS BERMÚDEZ
  10. MARÍA DE LOS ÁNGELES DE MONTSERRAT MORALES
  11. LLUÍS RION SALVAT
  12. ANTONI GUIMERÀ MARTINEZ
  13. JAIME SORDÉ ARALL
  14. MARGARITA DEL MAR NÚÑEZ ÁLVAREZ
  15. LILIA Mª MEDINA RESTREPO
  16. JOSÉ LUÍS JUAN CABRERA
  17. MARIA TERESA MERCADÉ VERDÚN
Suplents
  1. CELESTÍ SALORT GASPÀ
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
  1. ENRIQUE GRANGEL LLOP
  2. JORDI SOLÉ FLORES
  3. OLGA GONZÁLEZ MARTÍN
  4. M.SUSANA NAVARRO SÁNCHEZ
  5. JOAQUIM CAÑELLAS GAY
  6. MARIA FELICIA MORENO ZAMORA
  7. ISABEL PÉREZ SORIANO
  8. GINÉS RODRIGUEZ MERINO
  9. SÍLVIA ROS ALARCÓN
  10. JORDI SEDA POUS
  11. ROSARIO ARANDA VARGAS
  12. VALERIANO PINO LARA
  13. ADELINA GÜELL CUCURELLA
  14. SANDRA LORENA GIL FLOREZ
  15. LUIS USERO MORA
  16. ISABEL AJURIA DOVAL
  17. LUIS MATIAS REDONDO SAIZ
Suplents
  1. JUAN MANUEL GIL SERRANO
  2. JUDITH DURÁN BOSCH
PARTIT POPULAR
  1. JOSE OVIEDO VALIENTE
  2. NURIA GOMEZ GRANES
  3. NURIA RUBIO GOMEZ
  4. BALDOMERO COCH GUINOVART
  5. CARLES JOAQUIN PASTOR GARCIA
  6. MARIA NARCISA PEDROL SANZ
  7. AGUSTIN PUJOL SENDROS
  8. TOMAS MUÑOZ CARDIEL
  9. FELIX ALONSO LILLO RUIZ-TAGLE
  10. MERCEDES MANJARIN RUIZ
  11. JORGE GARCIA CENDRAN
  12. MIRIAM SANCHEZ OVIEDO
  13. ROBERTO NALDA ARGAIZ
  14. ELOI NAVAS MESTRES
  15. MARCELINA ANGUSTIAS USANO DEL HOYO
  16. MARIA DEL PILAR UROZ BABIO
  17. ADOLFO DELGADO DOMINGUEZ
Suplents
  1. JOAQUIN SANCHEZ MENENDEZ
  2. ANA MARIA GARCIA MONTOLIU
  3. CRUZ RUIZ MARTINEZ
  4. JOAQUIN JOSE PASTOR
  5. LUIS DE CELIS PEREZ
PLATAFORMA PER CATALUNYA (PXC)
  1. CARLOS JIMÉNEZ PIZARRO
  2. MARÍA ELENA GESTOSO SÁDABA
  3. ANA DE LA TORRE MOYA
  4. ALBA ALFARO BOU
  5. LOT ARAUJO GARCÍA
  6. MARÍA PILAR SAUMELL PASCUAL
  7. JUAN MORENO VERA
  8. JORDI SERRANO BIARNÈS
  9. SERGIO PÉREZ LÓPEZ
  10. LOURDES CARRASCO VELASCO
  11. ALEJANDRO MOCHÓN DE LA TORRE
  12. MARÍA DEL CARMEN MUÑOZ GARRIDO
  13. RAFAEL JESÚS LOPERA JIMÉNEZ
  14. MARÍA HERNÁNDEZ MARTÍNEZ
  15. RAMON BUNDÓ MATEU
  16. ALBANO QUINTANILLA MARTÍN
  17. DOLORES ROLDÁN ESCAÑO